Tutaj powinien być opis

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NOCY BIBLIOTEK I PLATONA

      Z radością informujemy, że organizowana przez naszą bibliotekę szkolną  w październiku impreza czytelnicza NOC BIBLIOTEK została WYRÓŻNIONA PRZEZ JURY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NOCY BIBLIOTEK I PLATONA NA NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA W TEGOROCZNEJ AKCJI.

    Od kilku lat organizujemy  z dużym zaangażowaniem w naszej szkole NOC BIBLIOTEK i zawsze sprawia ona uczestnikom wiele radości. Miło, że nasza praca  została doceniona nie tylko przez dyrekcję szkoły i uczniów, ale także przez profesjonalne jury.

    Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za umożliwienie nam zorganizowania tegorocznej akcji  w trudnych czasach pandemii, a przede wszystkim uczniom za zaangażowanie, pomysłowość i aktywność w trakcie przygotowań i podczas imprezy.

  O naszej NOCY BIBLIOTEK  można przeczytać na szkolnej stronie internetowej we wpisach    z października, a także na oficjalnej stronie akcji pod linkiem:

https://nocbibliotek.ceo.org.pl/biblioteka/biblioteka-publicznej-szkoly-podstawowej-w-policznie/#relacja

 Bardzo dziękujemy za wyróżnienie. Będzie ono z pewnością motywacją dla nas i  uczniów do dalszej pracy i organizacji podobnych imprez promujących czytelnictwo.

Beata Wólczyńska

Anna Nowak

Informacje o wyróżnionych szkołach :

https://nocbibliotek.ceo.org.pl/100-bibliotek-wyroznionych-w-konkursie-nocy-bibliotek-i-platona/