Psycholog:  Marzena Majewska 

Godziny pracy:

Czwartek   – 13.00 – 15.00

Piątek         – 11.00 – 15.00

 

Konsultacje dla uczniów:

Jeżeli doświadczasz trudności w codziennym  funkcjonowaniu, masz  kłopoty  w szkole lub domu  związane z nauką lub kontaktami z rówieśnikami  - możesz skorzystać z pomocy psychologa. Jestem  w szkole w czwartek i piątek,  możemy porozmawiać, przyjrzeć się problemowi i wspólnie poszukać najlepszego rozwiązania. Jeżeli odczuwasz  długotrwały smutek lub inne trudne emocje lub doświadczyłaś/ doświadczyłeś traumatycznych wydarzeń (np. przemoc)  --  możesz liczyć na moje wsparcie i zrozumienie.

Zapraszam do odwiedzania mnie w gabinecie nr 10.


Konsultacje dla rodziców:

Jeżeli  doświadczacie Państwo trudności  dotyczących   funkcjonowania swojego dziecka w domu   (trudności wychowawcze) lub szkole (trudności w nauce lub relacjach rówieśniczych), obserwujecie zmiany w zachowaniu swojego dziecka, które Was niepokoją - mogę zaproponować spotkanie i pomóc w zrozumieniu problemu, wspólnie  przeanalizować przyczyny i poszukać satysfakcjonujących rozwiązań.

Proszę o kontakt w godzinach  jak wyżej.

 

Konsultacje dla nauczycieli:

Proponuję nauczycielom  i wychowawcom  rozmowy na temat  kłopotów wychowawczych  w klasach, trudności z uczniami, w realizowaniu  zadań, ale także wsparcie w przypadku objawów wypalenia zawodowego.

Zapraszam  serdecznie, jestem  tu dla całej społeczności szkolnej.