Tutaj powinien być opis

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

    1 września 2020 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.Tego dnia po kilku miesiącach przerwy w murach naszej szkoły ponownie pojawili się uczniowie. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną tegoroczna inauguracja roku szkolnego miała zupełnie inny przebieg niż w ubiegłych latach. Nie było uroczystego apelu z udziałem pocztu sztandarowego i całej społeczności szkolnej. W sali gimnastycznej spotkali się z dyrekcją szkoły tylko pierwszoklasiści i ich rodzice, którym  pani dyrektor  Jolanta Kalinowska przekazała najważniejsze informacje i życzyła powodzenia i wytrwałości,

a przede wszystkim spokojnej, bezpiecznej nauki. Pozostali uczniowie mieli spotkania z wychowawcami  w swoich klasach.   Pomimo tak innego od poprzednich rozpoczęcia roku szkolnego na twarzach uczniów ( przynajmniej tych młodszych) widać było radość z powrotu do szkoły i spotkania z dawno nie widzianymi kolegami.

     Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny pomimo trudnej rzeczywistości będzie pełen sukcesów, radosnych chwil i przede wszystkim spokojny i bezpieczny.