Klasa

7 a

Zespół Placówek Oświatowych Policzna - Szkoła Podstawowa

Zdjęcie klasy 7 a

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 religia mgr Marzena Posłowska 17
08:55 - 09:40 język angielski mgr Aldona Arcon Adamiec 17
09:50 - 10:35 gddw mgr Urszula Gregorczyk 17
10:55 - 11:40 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 17
11:55 - 12:40 język polski mgr Jolanta Kalinowska 17
12:50 - 13:35 biologia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 17
13:45 - 14:30 doradztwo zawodowe mgr Olga Adamiec 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 religia mgr Marzena Posłowska 17
08:55 - 09:40 muzyka mgr Tomasz Kubiak 17
09:50 - 10:35 język polski mgr Jolanta Kalinowska 17
10:55 - 11:40 geografia mgr Barbara Mordzińska 17
11:55 - 12:40 matematyka mgr Renata Samborska 17
12:50 - 13:35 wychowanie fizyczne mgr Urszula Gregorczyk
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne mgr Urszula Gregorczyk
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 plastyka mgr Tomasz Kubiak 17
08:55 - 09:40 język polski mgr Jolanta Kalinowska 17
09:50 - 10:35 język angielski mgr Aldona Arcon Adamiec 17
10:55 - 11:40 matematyka mgr Renata Samborska 17
11:55 - 12:40 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 17
12:50 - 13:35 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 17
13:45 - 14:30 historia mgr Beata Rusin 17
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne mgr Urszula Gregorczyk
08:55 - 09:40 język polski mgr Jolanta Kalinowska 17
09:50 - 10:35 język angielski mgr Aldona Arcon Adamiec 17
10:55 - 11:40 geografia mgr Barbara Mordzińska 17
11:55 - 12:40 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 17
12:50 - 13:35 matematyka mgr Renata Samborska 17
13:45 - 14:30 informatyka mgr Renata Samborska 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 biologia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 17
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne mgr Urszula Gregorczyk
09:50 - 10:35 język polski mgr Jolanta Kalinowska 17
10:55 - 11:40 matematyka mgr Renata Samborska 17
11:55 - 12:40 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 17
12:50 - 13:35 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 17
13:45 - 14:30 historia mgr Beata Rusin 17