Klasa

8

Zespół Placówek Oświatowych Policzna - Szkoła Podstawowa

Zdjęcie klasy 8

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 19
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
09:50 - 10:35 język polski mgr Agnieszka Kamińska 19
10:55 - 11:40 religia mgr Marzena Posłowska 19
11:55 - 12:40 matematyka mgr Renata Samborska 19
12:50 - 13:35 wos mgr Barbara Mordzińska 19
13:45 - 14:30 wychowanie do życia mgr Barbara Mordzińska 19
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 19
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
09:50 - 10:35 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 19
10:55 - 11:40 matematyka mgr Renata Samborska 19
11:55 - 12:40 język polski mgr Agnieszka Kamińska 19
12:50 - 13:35 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 19
13:45 - 14:30 gddw mgr Agnieszka Kamińska 19
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 edb mgr Joanna Tęcza - Nakończy 19
08:55 - 09:40 matematyka mgr Renata Samborska 19
09:50 - 10:35 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 19
10:55 - 11:40 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 19
11:55 - 12:40 historia mgr Beata Rusin 19
12:50 - 13:35 język polski mgr Agnieszka Kamińska 19
13:45 - 14:30 -/informatyka mgr Renata Samborska 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 19
08:55 - 09:40 religia mgr Marzena Posłowska 19
09:50 - 10:35 geografia mgr Barbara Mordzińska 19
10:55 - 11:40 język polski mgr Agnieszka Kamińska 19
11:55 - 12:40 matematyka mgr Renata Samborska 19
12:50 - 13:35 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wos mgr Barbara Mordzińska 19
08:55 - 09:40 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 19
09:50 - 10:35 biologia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 19
10:55 - 11:40 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 19
11:55 - 12:40 język polski mgr Agnieszka Kamińska 19
12:50 - 13:35 historia mgr Beata Rusin 19
13:45 - 14:30 informatyka/- mgr Renata Samborska 12