Klasa

7 b

Zespół Placówek Oświatowych Policzna - Szkoła Podstawowa

Zdjęcie klasy 7 b

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 9
08:55 - 09:40 język polski mgr Agnieszka Kamińska 9
09:50 - 10:35 matematyka mgr Małgorzata Pająk 9
10:55 - 11:40 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 9
11:55 - 12:40 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 9
12:50 - 13:35 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
08:55 - 09:40 biologia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 9
09:50 - 10:35 chemia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 9
10:55 - 11:40 język polski mgr Agnieszka Kamińska 9
11:55 - 12:40 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 9
12:50 - 13:35 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 9
13:45 - 14:30 gddw mgr Barbara Mordzińska 9
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 -/informatyka mgr Renata Samborska 12
08:55 - 09:40 matematyka mgr Małgorzata Pająk 9
09:50 - 10:35 język polski mgr Agnieszka Kamińska 9
10:55 - 11:40 fizyka mgr Mariola Gregorczyk 9
11:55 - 12:40 geografia mgr Barbara Mordzińska 9
12:50 - 13:35 historia mgr Beata Rusin 9
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne mgr Zbigniew Kuciara
14:40 - 15:25 informatyka/- mgr Renata Samborska 12
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 religia mgr Marzena Posłowska 9
08:55 - 09:40 geografia mgr Barbara Mordzińska 9
09:50 - 10:35 język polski mgr Agnieszka Kamińska 9
10:55 - 11:40 biologia mgr Joanna Tęcza - Nakończy 9
11:55 - 12:40 matematyka mgr Małgorzata Pająk 9
12:50 - 13:35 plastyka mgr Tomasz Kubiak 9
13:45 - 14:30 doradztwo zawodowe mgr Olga Adamiec 9
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 matematyka mgr Małgorzata Pająk 9
08:55 - 09:40 muzyka mgr Tomasz Kubiak 9
09:50 - 10:35 religia mgr Marzena Posłowska 9
10:55 - 11:40 historia mgr Beata Rusin 9
11:55 - 12:40 język angielski mgr Ewa Aldona Budzisz 9
12:50 - 13:35 język polski mgr Agnieszka Kamińska 9
13:45 - 14:30 język rosyjski mgr Dorota Pawlak 9